• Išparduota
3210 Sidabriniai auskarai su peizažiniu Agatu Ag 925
search
  • 3210 Sidabriniai auskarai su peizažiniu Agatu Ag 925
  • 3210 Sidabriniai auskarai su peizažiniu Agatu Ag 925
  • 3210 Sidabriniai auskarai su peizažiniu Agatu Ag 925

3299 Sidabriniai auskarai su peizažiniu Agatu Ag 925(pora)

59,00 €
Sidabras Ag 925

Įdėklas: Peizažinis(dendritinis) Agatas

Svoris: 9.1 gr.[pora]

Skersmuo: 12 mm

Aukštis: 32 mm (be užsegimo)

Su LR  Prabavimo rūmų ženklais ir gamintojo atsakomybės ženklu.
Kiekis
Išparduota

Papuošalai iš agato buvo žinomi jau biblijiniame Babilone, Bizantijoje, senovės Persijoje antikos kultūrose jie buvo laikomi brangiaisiais akmenimis. Daugelyje kultūrų buvo tikima, kad apsaugo nuo gyvatės ir skorpiono įgėlimo. Agatas turėjo saugoti nuo audrų, sutelkti saugančias jėgas, netgi padaryti nematomu. Juos dėdavo galvūgalyje apsisaugoti nuo “blogų sapnų”, taip pat buvo nešiojami stiprinti dantenoms.

Mikrokristalinio kvarco (chalcedono) SiO2 atmaina – kvarco kristalėliai neįžiūrimi plika akimi. Agatas yra chalcedono atmaina su mikrokristalinio kvarco intarpais, kurie atrodo kaip spalvotos juostos. Agato pavadinimas kilo nuo Achates upės Sicilijoje, kur jis buvo rastas. Agatai būna visų vaivorykštės spalvų. Retesnės – mėlyna ir žalia, būna neskaidrūs arba pusiau skaidrūs. Agatai išmarginti įvairių spalvų ruoželiais bei juostomis, kurios susidaro dėl priemaišų. Kietumas pagal Moso skalę: 6.5 – 7.5

Dendritinis agatas suteikia įkvėpimą kūrybai, ateinantį iš gamtos harmonijos ir grožio, vidinę taiką, džiaugsmą, tikrumą, lengvumą priimant sprendimus, aiškumą gyvenimo posūkiuose. Chaotiškose situacijose padeda susikaupti, neprarasti savitvardos ir įžvalgos. Skatina analitinį mąstymą, meną kalbėti. Suteikia ramybės, sugebėjimo įsiklausyti į kito norus, poreikius, mintis. Padeda skaityti ženklus, ramina pyktį, emocijų pakilimą padeda panaudoti kūryboje. Dendritinis agatas palengvina bendravimą su augmenijos karalyste, suteikia pilnatvės, skatina turtą. Tai vienas iš bendravimo akmenų, lavinantis bendravimo įgūdžius ir kalbėjimo laisvumą, lengvina kontaktus su kitais.

3299