Sidabrinis Rožinis [rožančius] su Oniksu [R018] Ag 925

Nauja prekė

Sidabrinis rankų darbo Rožinis su Oniksu.  Puikiai tinka Krikšto proga, Pirmosios Komunijos, ar tiesiog kasdienei maldai. Yra pritaikytas nešiojimui ant kaklo.

Į šį komplektą įeina:
Sidabrinis Rožinis su Oniksu i.m Ag 925 ,
Ilgis - 64-64 cm apie kaklą , Detalės skersmuo - 6 mm.

Dėžutė ir aprašymas:

Dirbinys yra su Lietuvos prabavimo rūmų ir gamintojo atsakomybės ženklais.

 

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

65,00 €

Apie prekę

„Rožinis - tai lobis, kurį reikia atrasti. Lai lydi Tave rožinio malda - Dieviškosios maldos ginklas prieš nuodėmę, blogį ir netvarką visą gyvenimą.“

Oniksas išvertus iš graikų kalbos reikškia „nagus”. Pagal legendą, miegančiai Venerai Kupidonas nukirpo nagus, ir kadangi dieviškas dalykas negali prapulti, tie nukirpti nagai virto oniksais. Senovėje vadintas „vadų akmeniu“, didinančiu protinius sugebėjimus. 

Egzoterinės savybės: Stiprina ryžtą, ištvermę, padeda pergyventi sunkius periodus. Padeda žmonėms, kuriuos lengvai įtakoja kiti, išsiugdyti sveiką pasitikėjimą savimi ir kovoti už savo idėjas ir įsitikinimus. Padeda išgyventi meilės netektį, taip ir kitus senus prisirišimus. Jis skatina loginį, analitinį mąstymą ir realybės pojūtį, padeda tapti savo likimo šeimininku. Stiprina regeneraciją, instinktus, laimės pojūtį, padeda nugalėti blogus įpročius. 

Poveikis kūnui: Gelbsti nuo nemigos, malšina įvairius skausmus, stiprina imuninę sistemą, klausą. Gydo odos ligas bei gerina jos būklę, taip pat yra susijęs su kaulais, kaulų čiulpais ir dantimis.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: