Sidabrinis Rožančius su Lazūritu Ag 925

Nauja prekė

Sidabras Ag 925
Įdėklas - Lazūritas
Ilgis apie kaklą 70-72 cm.
Karoliuko skersmuo - 0.8 cm.
Gaminys su Lietuvos probavimo rūmų  praba ir mūsų atsakomybės ženklu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

75,00 €

Apie prekę

Graikai, romėnai ir indai lazuritą laikė vienu stipriausių apsauginių akmenų. Jie tikėjo, jog tai dangaus akmuo, suteikiantis žmonėms taiką, išmintį ir meilę.Senovės egiptiečiams buvo karalių didybės simboliu.Lazuritas suteikia pasitikėjimą savimi, susikaupimą, teisingumą, postūmį, sėkmę, atvirumą, abipusę meilę, padeda atnaujinti savo interesų ir pažinčių ratą, atsikratyti to, kas Jums nereikalinga, kas nebeturi prasmės, stiprina draugystę ir gyvybingumą, vidinę stiprybę ir miegą. Jis padeda išvengti pikto likimo ir sunkių minčių, melancholijos ir graužaties, moko puoselėti ir branginti meilę, skatina užuojautą ir supratimą .

Lazuritas - tai mentalinis mokytojas, padedantis atrasti save, aišškiau reikšti savo mintis, įžvelgti spragas ir problemas savyje, skatinantis dvasinį augimą, dvasinę ir intelektualinę pusiausvyrą, suteikiantis daugiau idėjų ir erdvės mąstymui. Lazuritas naikina blokadas jausmų srityje, padeda pajusti stipresnį ryšį su aukštesniuoju ,,aš’’. 

Lazuritas ypač tinka 5 ir 6 čakroms. Jį reikia uždėti ant čakros priklausomai nuo to, ar norite pagerinti savo artikuliaciją, siūsti mintis , ar naudojate jį meditacijoms. Tinka trečiajai akiai (6 čakra) atverti. Meditacijoms ypač tiks tamsiai mėlynas lazuritas su pirito intarpais. 

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: