Sidabrinis mažasis rožančius Mėnulio akmeniu [MR07] Ag 925

Nauja prekė

Vienos paslapties mažasis rožančius, su užsegimu. 
Dar vadinamas vaikišku ar kelioniniu. 
sidabras Ag 925
įdėklas -natūralus mėnulio akmuo
Karoliukų skersmuo-0.7 cm.
ilgis-16-20 cm
Gaminys su Lietuvos prabavimo rūmų praba ir mūsų atsakomybės ženklu.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

39,00 €

Apie prekę

Mėnulio akmuo itin gerai padeda atverti savo giluminę intuiciją, moteriškąją išmintį, kūrybiškumą, lankstumą, padidinti psichines galias bei ištvermę. Taip pat moteriai suteikia apsaugą ir galimybę atskleisti savo vidinį pasaulį.
Emociniame lygmeny skleidžia taiką, darną ir ramybę, suteikia vidinę pusiausvyrą, neutralizuoja polinkį į kraštutines reakcijas, balansuoja įsišėlusias emocijas, padeda pažvelgti į visa lengviau, atsipalaidavus, be įtampų, atsisakyti atgyvenusių ir įsisenėjusių emocinių stereotipų bei negatyvių patyrimų bei jų sukeliamų fizinių problemų. Jis tarsi pritraukia tai, kas padeda žmogui atsiverti, pajausti savo vertę ir išsiskleisti meilėje. Skatina atjautą, jautrumą, taikingumą tam, kuris jį nešioja, o kartu žadina ir paties nešiojančiojo šias savybes, galbūt todėl manoma, kad jis gali sutaikyti netgi nuolat besikivirčijančius mylimuosius... tai akmuo, kuris padeda patirti ir išreikšti dėkingumą ir dosnumą.
Teigiama, kad padeda išlaikyti ir/ar susigrąžinti jaunatvišką išvaizdą, prisikviesti tikrąją meilę, pritraukti emocinę ir materialinę sėkmę..

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: