Sidabrinis Rožančius su Rožiniu Kvarcu Ag 925

Nauja prekė

Sidabras Ag 925

Sidabrinis rankų darbo Rožinis su Rožiniu Kvarcu.  Puikiai tinka Krikšto proga, Pirmosios Komunijos, ar tiesiog kasdienei maldai. Yra pritaikytas nešiojimui ant kaklo.

Karoliukų skersmuo: 0.8 cm.
Svoris: 56,29 gr.
Ilgis apie kaklą: 72 cm.

Dirbinys yra su Lietuvos prabavimo rūmų ir gamintojo atsakomybės ženklais.

Smulkiau

68,00 €

Apie prekę

Rožinis kvarcas, laikomas meilės akmeniu, nes inspiruoja universalią, besąlygišką ir absoliučią meilę, kuri yra nesavanaudiška ir geranoriška, atvira ir dieviška, švelni ir darni. Jo skleidžiama meilės energija reiškiasi visomis formomis:

kaip savęs pripažinimas ir gebėjimas save pamilti, o ne atmesti ir neigt;

kaip šeimos ir artimųjų meilė, jų supratimas ir priėmimas;

kiekvieno žmogaus supratimas ir gebėjimas jame įžvelgti privalumus; na ir, žinoma, romantiška meilė.


Šis kristalas padeda suprasti tikrąją meilės esmę, jai būdingą gebėjimą duoti, nepaisant ego, subalansuoja vidinę ir išorinę vyriškąją ir moteriškąją energijų tėkmę, ir gali pilnai atverti širdies čakrą ar padėti ją išvalyti.

Rožinis kvarcas subalansuoja meilės jausmą taip, kad jos užtektų ir sau, ir kitiems, kad kartu su meile artimiausiems, aplinkiniams augtų ir meilė sau, savivertės ir savigarbos jausmas. Stiprina draugystę, atsidavimą, toleranciją, šalina negatyvias, su meilės jausmu susijusias emocijas: nesveiką pavydą, nuosavybės jausmą ar šykštumą. Santykiuose skatina harmoniją, pasitikėjimą, pagarbą, ištikimybę, padeda susitaikyti ir palaikyti gražius santykius. Naudojamas ir tikros meilės pritraukimui.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: