• Išparduota
3017 Žalvarinis pakabukas su Lazūritu
3017 Žalvarinis pakabukas su Lazūritu 3017 Žalvarinis pakabukas su Lazūritu 3017 Žalvarinis pakabukas su Lazūritu 3017 Žalvarinis pakabukas su Lazūritu

3019 Žalvarinis atsidarantis medalionas su Saulės ženklu

0 Review(s) 
€19.00
No tax
Žalvaris,

Išmatavimai:

Pakabučio aukštis (be užsegimo) - 27 mm


Pakabučio aukštis (su užsegimu) - 37 mm

Plotis: 17-20 mm
Quantity
Išparduota

Atsidarantis pakabutis - medalionas tinka ne tik pasipuošimui ,bet ir galima jo viduje įsidėti kažką brangaus ,ką nori prisiminti arba kas neša sėkmę ,pvz. gintaro ar aukso gabalėlį, taip pat viduje galima išgraviruoti vardą arba palinkėjimą. Puiki dovanėlė ,tinkanti tiek vyrams, tiek moterims ir net vaikams.
ŽALČIŲ SVASTIKA
Pirmiausia tai kryžius sudarytas iš keturių vienodo ilgio galų. Kryžius vienodais galais vadinamas taikiuoju kryžiumi, nes ant jo neįmanoma prikalti žmogaus. Kiekvienas kryžiaus galas apeliuoja į keturias pasaulio puses. Kiekviena tų pasaulio pusių yra tarsi nuoroda į visus kitus pasaulyje vykstančius procesus, kurie taip pat kartojasi ratu. Šiaurė – tai kartu ir žiemos simbolis, rytai – pavasario, pietūs – vasaros, o vakarai – rudens. Lygiai taip pat kiekvienai šių pusių galima priskirti ir kitus periodiškai besikartojančius virsmus: nakties, ryto, dienos ir vakaro; mirties, gimimo, brandos ir senatvės ir pan. Kiekvienas iš šių virsmų priskiriamas kiekvienam taikiojo kryžiaus galui.

Taikusis kryžius pavirto svastika, nes reikėjo parodyti, jog visi šie virsmai periodiškai kartojasi, t.y. sukasi ratu. Todėl kiekvienas iš galų užlinko į tą pačią pusę, pavirsdamas svastika – Ugnies, Saulės simboliu.

Svastika žymi amžiną gyvenimą, nuolatinį atgimimą. Kartais svastika sudaryta iš žalčių. Žaltys, kaip požemių dievybės, atgimimo simbolis, tik pabrėžia šią svastikos reikšmę – amžinai besikartojantį gyvenimą. Svastika taip pat žymi ir Ugnį. 

3019

No customer reviews for the moment.

Write your review

3019 Žalvarinis atsidarantis medalionas su Saulės ženklu

Žalvaris,

Išmatavimai:

Pakabučio aukštis (be užsegimo) - 27 mm


Pakabučio aukštis (su užsegimu) - 37 mm

Plotis: 17-20 mm

Write your review

Customers who bought this product also bought:

16 other products in the same category: