• Išparduota
Sidabrinis pakabutis Ag 925
Sidabrinis pakabutis Ag 925
Sidabrinis pakabutis Ag 925 Sidabrinis pakabutis Ag 925 Sidabrinis pakabutis Ag 925

3195 Sidabrinis pakabutis su Perlu Ag 925

0 Review(s) 
€50.00
No tax
Sidabras Ag 925

Įdėklas: Kultūrinis Perlas

Pakabutis
Svoris: 10,1  gr.

Aukštis be kilpos: 34 mm.
Skersmuo: 46 mm.

Su LR  Prabavimo rūmų ženklais ir gamintojo atsakomybės ženklu.
Quantity
Išparduota

Perlai – tai organinės kilmės brangakmeniai, moliuskų sukurtas kalcio karbonato sluoksnis, susidarantis apie geldelėse esanačius svetimkūnius. Perlų randama įvairių atspalvių, nuo baltų, iki juodų, priklausomai nuo moliusko tipo, bei vietos, kurioje perlas rastas. Du svarbiausi dalykai, kuriuos reikia žinoti apie perlus – iš kur jie kilę – jūros perlai ar gėlavandeniai, ir kaip buvo išauginti – natūralūs ar kultūriniai. Brangiausi yra natūralūs jūriniai perlai, patys brangiausi yra Pietų jūros ir Taičio perlai. Kietumas pagal Moso skalę: 2.5-4.5.

Zodiako ženklas

Balti perlai yra susiję su Mėnuliu, juodi - su Saturnu. Perlai yra birželio mėnesio akmuo. Balti perlai tinka Vėžiui, Žuvimas ir Dvyniams, atitinka vandens elementą bei skaičių 7. Juodi perlai tinka Ožiaragiams.

Ezoterinės savybės

Manoma, kad perlai pritraukia meilę, pinigus, apsaugą bei sėkmę, apsaugo nuo gaisrų. Perlai saugo motinystę, gydo nuo nevaisingumo, garantuoja sėkmingą nėštumą ir gimdymą. Suteikia išminties per patirtį, mažina nervingumą, padeda priimti meilę, paspartina karmos dėsnius, tvirtai sujungia poras. Pagal seną tradiciją manoma, kad nuotaka, kuri dėvės perlus per vestuves, per savo vedybinį gyvenimą neverks. Taip pat manoma, kad perlai skatina vaisingumą. Perlai taip pat padeda suprasti tikrąjį savo pašaukimą, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir tikėjimo visatos pagalba. Skirtingoms spalvoms priskiriamos šios savybės: gelsviems atspalviams – surasi meilę, juodiems – suprasi save bei tapsi žymus, auksiniams – būsi turtingas, o rausviems – aplankys sėkmė.

Poveikis nui

skatina
 

medžiagų apykaitą, mažina įviairias alergijas. Stiprina kaulus, dantis, visus audinius. Normalizuoja širdies ritmą, balansuoja kūno skysčius bei reguliuoja temperatūrą. Mažina stresą ir su juo susijusius negalavimus, taip pat pervargimą ir emocinius svyravimus

3195

No customer reviews for the moment.

Write your review

3195 Sidabrinis pakabutis su Perlu Ag 925

Sidabras Ag 925

Įdėklas: Kultūrinis Perlas

Pakabutis
Svoris: 10,1  gr.

Aukštis be kilpos: 34 mm.
Skersmuo: 46 mm.

Su LR  Prabavimo rūmų ženklais ir gamintojo atsakomybės ženklu.

Write your review

16 other products in the same category: