SVEIKI APSILANKĘ!
 
  Malonu, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje www.alegra.lt.  Šioje parduotuvėje galite rasti Lietuvos gamintojų tiek serijinius gaminius, tiek  vienetinius-autorinius darbus. 
  Visi tauriųjų metalų gaminiai, yra paženklinti  atsakomybės ir Lietuvos valstybiniu kontroliniu probavimo ženklu*. Turim leidimą (licencija) užsiimti juvelyrinių dirbinių iš tauriųjų metalų  prekyba.
  Taip pat čia galite rasti ir papuošalus iš žalvario - jiems joks žymėjimas nereikalingas, todėl galime pasiūlyti puikias kainas!
Žalvaris - tai lyg lietuviškas auksas. Juo mūsų protėviai puošdavosi jau nuo senų senovės. Mes siūlome įsigyti tiek modernių , tiek etnografinių papuošalų, atkurtų pagal radinius.
 Parduotuvėje tai pat siūlome keramikos, tekstilės, skirtų krikštynoms kuriuos taip pat  tiekia tik Lietuvos gamintojai. 
 

Informacija telefonu  +37062850703  
Elektroninis paštas: juvelyrai.eu@gmail.com
 

Lietuvos valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas – Lietuvos Respublikos nustatytas ženklas, kuris patvirtina, kad jį turintis gaminys yra Lietuvos prabavimo rūmų patikrintas ir paženklintas ir atitinka ženkle arabišku skaičiumi išreikštą prabą, rodančią tauriojo metalo dalių skaičių lydinio masės tūkstantyje dalių.