SVEIKI APSILANKĘ!
 
  Malonu, kad apsilankėte mūsų elektroninėje parduotuvėje alegra.lt. Esame juvelyrų šeima gaminanti juvelyrinius dirbinius iš sidabro ir žalvario. Šioje parduotuvėje galite rasti tiek serijinius gaminius, tiek mūsų vienetinius-autorinius darbus. 
  Visi tauriųjų metalų gaminiai, yra paženklinti mūsų atsakomybės ir Lietuvos valstybiniu kontroliniu probavimo ženklu*. Turim leidimą (licencija) užsiimti juvelyrinių dirbinių iš tauriųjų metalų gamyba ir prekyba.
  Taip pat čia galite rasti ir papuošalus iš žalvario - jiems joks žymėjimas nereikalingas, todėl galime pasiūlyti puikias kainas!
Žalvaris - tai lyg lietuviškas auksas. Juo mūsų protėviai puošdavosi jau nuo senų senovės. Mes siūlome įsigyti tiek modernių , tiek etnografinių papuošalų, atkurtų pagal radinius.
 Parduotuvėje tai pat siūlome keramikos, tekstilės, medžio gaminių, skirtų krikštynoms kuriuos tiekia kiti Lietuvos gamintojai. 
 

Informacija telefonu  +37065297883     
Elektroninis paštas: juvelyrai.eu@gmail.com
 

Lietuvos valstybinis kontrolinis prabavimo ženklas – Lietuvos Respublikos nustatytas ženklas, kuris patvirtina, kad jį turintis gaminys yra Lietuvos prabavimo rūmų patikrintas ir paženklintas ir atitinka ženkle arabišku skaičiumi išreikštą prabą, rodančią tauriojo metalo dalių skaičių lydinio masės tūkstantyje dalių.