Straipsniai

Gydomasis sidabro poveikis kurio neturėtumėte pamiršti

Gydomasis sidabro poveikis kurio neturėtumėte pamiršti

XIX a. pabaigoje tyrinėtojai atkreipė dėmesį į kai kurių metalų dezinfekuojančias savybes, Tyrimai parodė, kad difterijos lazdelės ant sidabrinės plokštelės žūdavo per tris dienas, ant varinės – per šešias, o ant auksinės – per aštuonias dienas. Stafilokokai atitinkamai žūdavo ant sidabro – per dvi dienas, ant vario – per tris ir ant aukso – per devynias dienas. Šiltinės lazdelės ant sidabro ir vario plokštelių žūdavo jau per 18 valandų.
Skaityti plačiau
Rožinis - lobis kurį reikia atrasti. Jo esmė ir kalbėjimo planas.

Rožinis - lobis kurį reikia atrasti. Jo esmė ir kalbėjimo planas.

Rožinio maldą sudaro keturios dalys, kiekvieną jų – penki slėpiniai (slėpinys gr. mysterion – „užmerkti akis ir užverti lūpas“) skirti apmąstyti esminius Jėzaus ir Marijos gyvenimo (aprašyto Naujajame Testamente) momentus. Pirmąją dalį sudaro džiaugsmo slėpiniai, susiję su Jėzaus gimimu ir vaikyste; antrojoje – šviesos slėpiniuose, kuriuos 2002-iais pridėjo popiežius šv. Jonas Paulius II-is – apmąstomas Viešpaties viešasis gyvenimas; trečioji dalis – kančios slėpiniai, susiję su Jėzaus kančia. Ketvirtoji dalis – garbės slėpiniai. Juose kontempliuojami įvykiai susiję su Jėzaus ir Jo motinos Marijos išaukštinimu.
Skaityti plačiau
Kokie akmenys, mineralai bei metalai jums galėtų praversti kaip laimės amuletai?

Kokie akmenys, mineralai bei metalai jums galėtų praversti kaip laimės amuletai?

Gal ketinate įgyvendinti neįmanomą dalyką? Tam būtina sutelkti visą drąsą, ryžtą, valią, pastangas, atsikratyti bet kokių abejonių. Šias savybes padeda sustiprinti geležis, magnetitas, hematitas ir raudonasis turmalinas. Jei nusprendėte įsigyti brangakmenį arba jei turite senovinių papuošalų, geriausiai tokiu atveju tiktų rubinas ir granatas.
Skaityti plačiau
Pakvietė būti Krikšto tėveliais? Štai kokios Jūsų pareigos.

Pakvietė būti Krikšto tėveliais? Štai kokios Jūsų pareigos.

Krikštijamąjį neša arba lydi krikštatėviai, kurie įsipareigoja jį dvasiškai globoti. Krikštas yra tikėjimo sakramentas. Kiekvienas tikintysis gali tikėti tik drauge su Bažnyčia. Tikėjimas, kurio reikalaujama Krikštui, dar nėra tobulas ir brandus, todėl jis turi būti ugdomas. Krikštijamojo ar jo krikštatėvio kunigas klausia: „Ko nori iš Dievo Bažnyčios?“ O jis atsako: „Tikėjimo malonės“. Po Krikšto visų pakrikštytųjų, kūdikių ar suaugusiųjų, tikėjimas dar turi augti. Kad Krikšto malonė išsiskleistų, svarbi tėvų ir krikštatėvių pagalba. Todėl krikštatėviais gali būti ne jaunesni nei 16 m. tvirtai tikintys katalikai (pakanka ir vieno iš krikštatėvių, tačiau nekatalikai krikštatėviais būti negali), pajėgūs ir pasirengę pakrikštytajam – kūdikiui ar suaugusiajam – padėti žengti krikščioniškojo gyvenimo keliu.
Skaityti plačiau

Sekite mus Facebook'e

Return.png      PRISTATYMAS

                    Pristatome visoje Lietuvoje per 2-4 dienas,
                    pristatymo kaina nuo 1.50 €

Return.png      GRAŽINIMAS

                    Suteikiame 14 dienų pinigų grąžinimo
                    garantiją

Return.png      NEMOKAMAS PRISTATYMAS

                    Nemokamas pristatymas nuo 50 €

Return.png       DARBO LAIKAS

                    Elektroninės parduotuvės
                    darbo laikas 7/24

Return.png       ATSISKAITYMAS GRYNAIS

                     Apmokėjimas grynais pasirinkus
                     greitojo kurjerio arba pašto paslaugas

      PAYSERA
                     Saugus pirkimas Paysera sistema